Başkan Vekili Say, birim müdürleri ile bir araya geldi

Burdur Belediyesi Başkan vekili Ali Say, birim müdürleriyle bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

Belediye Başkanı Vekili Ali Say, birim müdürlerine yönelik yaptığı konuşmada; “Yaklaşık 1 yıldır dünya genelinde oluşan koronavirüs vakaları, son 1 haftadır ülkemizde ve şehrimizde yüksek artış göstermeye başladı. İlimizde de bu sıkıntılı süreci yaşıyoruz. İnşallah bu virüsün üstesinden gelip, başarıyla bu süreçten çıkacağız. Ayrıca esnek çalışma sistemine geçerek, birimlerimizde belirli sayıda dönüşümlü olarak personellerimiz görevlerine devam ediyorlar. Özellikle üç müdürlüğümüzde yoğun bir şekilde çalışmalar devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü personellerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Fen İşleri Müdürlüğümüz ve Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzde faaliyetlerine devam etmektedirler. Emek veren, gecesini gündüzüne katarak çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan vekili Ali Say’ın konuşmasının ardından birim müdürleri tek tek söz alarak, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Telekonferans yöntemiyle bağlandı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Telekonferans yoluyla bağlanarak “Tüm Dünya’da etkisi altına alan Covid-19 salgını maalesef Belediyemizde de birçok personelimizi etkilemiş durumda ama sonuçta biz işimizi düzgün yapmak zorundayız. Birçok arkadaşımızın zorlandığının farkındayım. Birçok birimimizde de sıkıntılarının olduğunu biliyorum. Mazeret üretme şansımız yok. Doğru bir çalışma programıyla ve özverili bir şekilde bu zor günleri atlatacağımıza inanıyorum. Burdur halkı bizler için dua etti. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben hiçbir arkadaşımızın bu hastalığa yakalanmamasını diliyorum. Lütfen tedbirlerimizi de elimizden bırakmayalım bireysel olsun kurumumuz olsun bu konuda taviz vermeyelim hiç bir arkadaşımızı bir gün bile hasta olarak görmeyelim. Hepinize teşekkür ederek iyi çalışmalar diliyorum. İnşallah önümüzdeki hafta görüşmek umuduyla hepinize sevgi saygılarımı sunuyorum.

Close Search Window