Başkan Ercengiz Halk TV’de

Halk TV’de Serhan Asker’in hazırlayıp sunduğu Görkemli Hatıralar programının canlı yayın konuğu Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz oldu.
Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda çekimleri yapılan Görkemli Hatıralar programının bu hafta ki konukları Türk halk müziği sanatçısı Tolga Çandar ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz oldu. Büyük beğeni ile takip edilen Görkemli Hatıralar programında Adalet ve Demokrasi Haftası konuşuldu. Yaklaşık 3 saat süren programda Türk halk müziği sanatçısı Tolga Çandar ve Hüseyin Demir performanslarıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Hatçam türküsünü seslendirerek büyük beğeni toplayan Başkan Ercengiz, Burdur Gölü ve Salda Gölü’nde ki çekilmeye de dikkat çekti.
Yurt içi ve yurt dışından birçok kişinin kendisine ulaşarak memnuniyetleri ifade ettiklerini belirten Başkan Ercengiz, “Pazar sabahında olmasına rağmen sosyal medya ve telefonla ulaşan birçok hemşerimiz program için memnuniyetlerini dile getirdi. Zaten reyting oranlarına baktığımız da birinci sırada yer aldık. İzleyenlere ve mesajları ile destek olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Close Search Window